+48 91 485 81 50 [email protected]

LUDZIE

są wszystkim.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która stale przybliża przyszłość i wdraża ją w rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. Nie boimy się wyznaczać trendów i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę tysięcy ludzi w Polsce i na świecie. To, co nas łączy, to odwaga w odkrywaniu nowych horyzontów i liczne pasje, które realizujemy tak w pracy jak i poza nią. Znajdziesz wśród nas muzyków, pilotów dronów, miłośników książek, sportowców i pasjonatów podróżowania.

Pracując w Sagra Technology wiesz, że Twój entuzjazm i pasje są bardzo mile widziane i gorąco wspierane przez cały zespół. Chęć rozwoju to cecha wspólna nas wszystkich! Stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności, poprzez praktykę jak i dostęp do szkoleń i warsztatów. Przeczytałeś ten tekst i jesteś na TAK? W takim razie Sagra Technology to idealne miejsce dla Ciebie!

Ludzie

To jest to, co buduje naszą siłę! Jesteśmy wybuchową mieszanką
ludzi o różnorodnych temperamentach. Każdy z nas poza technologią posiada inne pasje. Jest tego dużo, nie sposób wymienić wszystko, ale mamy wspólny mianownik – Sagra! Taki zespół, mnogość pomysłów i poglądów, to idealny przepis na stworzenie kreatywnego miejsca do pracy.

Kultura

Atmosfera wolności i otwartości tworzona przez nasz zespół może Cię miło zaskoczyć. Spowoduje, że szybko i bezstresowo poczujesz się jednym z nas. Mocno koncentrujemy się na onboardingu. Od pierwszego dnia zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, później mamy do zaoferowania już tylko nieustanny rozwój przez udział w ciekawych projektach i współpracę z ludźmi z bogatym doświadczeniem zawodowym i niesamowitym usposobieniem..

Rozwój

Wiemy, że „nie samą pracą żyje człowiek”. Wynagrodzenie nie jest jedyną gratyfikacją za pracę w naszej organizacji. Umożliwiamy rozwój w firmie i poza nią, oferujemy również pakiet benefitów, nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji. Otoczenie parku, bezpłatne miejsca parkingowe oraz kawa z pianką do oporu- brzmi zachęcająco, prawda?!

Pracuj w Sagrze

Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej

Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych
Customer Experience Specialist
Product Owner
Analityk biznesowy
Android Developer

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty Multisport

Dofinansowanie do żłobka i przedszkola

Dofinansowanie do okularów

Świadczenia urlopowe

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Imprezy integracyjne

Poznaj nasz zespół

Magda

Magda

HR Manager

Karolina

Karolina

HR Specialist

Ksenia

Ksenia

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

NASZ ADRES

Sagra Technology Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 852-060-49-61
Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1738

KONTAKT

+48 91 4858150
+48 91 4858150 w. 40