+48 91 485 81 50 [email protected]

Dawtona Sp. z o.o.

Dawtona jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku krajowym i europejskim firm oferujących produkty warzywne i owocowe.

Kierując się potrzebą łatwiejszego zarządzania procesami sprzedażowymi na każdym ich etapie, Dawtona zdecydowała się na system Emigo.

Dzięki automatyzacji najważniejszych elementów pracy przedstawicieli, system wpłynie na zwiększenie ich efektywności i skuteczności.

W celu ułatwienia planowania, prowadzenia i rozliczania dopasowanych do każdego klienta działań, firma wybrała funkcjonalność Akcji Lokalnych. Pozwoli ona planować i wykonywać idealnie dostosowane do potrzeb klientów czynności, które były niemożliwe do zaplanowania z góry. Przedstawiciel podczas każdej wizyty będzie mógł w szybki sposób przejrzeć historię wizyt i notatki na temat danego klienta. Co więcej, system przypomni mu o działaniach, które ma wykonać. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie wyższej skuteczności i zadowolenia ze współpracy na linii producent – klient.

Integra, czyli platforma integrująca dane z różnych systemów dystrybutorów, pozwoli odpowiedzieć na  potrzebę skrócenia czasu, wykorzystywanego przetwarzanie danych, usprawniając proces składania zamówień. Powiązana z nią Usługa Identyfikacji Sprzedaży (UIS) dostarczy kompletnej wiedzy na temat poziomu całej sprzedaży produktów firmy i pomoże zbudować Dawtonie pełny obraz rynku. Wszystko dzięki rzetelnym danym o zamówieniach zrealizowanych nie tylko za pośrednictwem przedstawicieli, ale również składanych przez sklepy bezpośrednio u dystrybutorów.

Pozyskane w ten sposób dane i informacje będą łatwo dostępne za sprawą zaawansowanych analityk Biqsens. W prosty i przejrzysty sposób, za pomocą przyjaznych wykresów, Biqsens dostarczy danych i informacji niezbędnych do podejmowania ważnych, strategicznych decyzji.

Dawtona

Kategoria

Tagi

http://www.dawtona.pl/

NASZ ADRES

Sagra Technology Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 852-060-49-61
Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1739

KONTAKT

+48 91 4858150
+48 91 4858150 w. 40