+48 91 485 81 50 [email protected]

SPOIVO

sales data integration platform

SPOIVO

Platforma integrująca dane sprzedażowe

Dane sprzedażowe i zakupowe dystrybutorów i sieci handlowych, z którymi współpracujesz dostępne w jednym miejscu. Pochodzące z różnych źródeł i systemów dane zostają sprowadzone do używanego przez Ciebie formatu i ujednolicone według Twojego słownika.

Dzięki temu stają się natychmiast gotowe do użycia. Możesz poddać je zaawansowanej analizie w wygodnym środowisku, korzystając z gotowych analityk. Ocenisz współpracę i z łatwością przeprowadzisz wzajemne rozliczenia z dystrybutorami i sieciami handlowymi. Spoivo zapewni Ci gotowość do działania i ułatwi świadome zarządzanie.

SPOIVO

dla producenta

Platforma Spoivo to zespół usług i pomocniczych serwisów, obejmujących najważniejsze obszary danych, które przetwarzasz w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy chcesz usprawnić współpracę z sieciami handlowymi, dystrybutorami, czy punkty sprzedaży zainteresowane Twoimi produktami – Spoivo dostarczy Ci odpowiednich rozwiązań. Sprawdź, jakie korzyści zyskasz dzięki współpracy z:

Dystrybutorami

Dowiesz się, w jaki sposób zarządzać stanami magazynowymi oraz oceniać dystrybutora (m.in. sprzedaż, rabaty, OTIF).

Sieciami detalicznymi

Rozliczaj sieć, analizując kontrakty oraz dystrybucję numeryczną na podstawie celów ilościowych oraz jakościowych.

Detalistami

Optymalizuj działanie łańcucha dostaw. Usprawniaj procesy zaopatrzeniowe, korzystając z sugerowanych zamówień.

Dla każdej z usług w ramach Spoiva dostępne są zaawansowane analityki. Dzięki przejrzystej wizualizacji danych pozwalają na łatwą ocenę współpracy, monitorowanie wzajemnych rozliczeń i pozyskanie rzetelnej wiedzy.

Zyskaj przewagę
informacyjną

Spoivo to suma naszych piętnastoletnich doświadczeń w zakresie integrowania systemów informatycznych oraz różnych źródeł danych dla sektora FMCG i Healthcare. 

Integracja danych z sieci handlowych

Łączy dane zakupowe wygenerowane przez sieci z Twoimi danymi. Poznaj poziom realizacji planów zakupowych, wielkość obrotu KAM-a i wykorzystanie budżetów rabatowych.

Usługa
Identyfikacji Sprzedaży

Dowiedz się, kto kupuje Twoje produkty bezpośrednio u dystrybutorów i lepiej poznaj rynek. Docieraj do nowych klientów. Weryfikuj potencjał punktów sprzedaży i wdrażaj skuteczne działania.

Sprzedaż
w kategorii

Integruje dane obejmujące całą sprzedaż dystrybutora w ramach danej kategorii produktowej. Poznaj udział Twoich produktów w sprzedaży do poszczególnych sklepów. Dowiedz się, gdzie leży największy potencjał i docieraj tam ze swoją ofertą.

Rozliczenie
rabatów

Weryfikuj poprawność rabatów, o które zwracają się dystrybutorzy. Określaj wartość rabatu do zwrotu i z łatwością je rozliczaj.

Sprzedaż
ex-factory

Zdobądź dokładne informacje dotyczące zatowarowania hurtowni, z którymi współpracujesz. Sprawdź, ile Twoich produktów dystrybutorzy kupują bezpośrednio od Ciebie, a ile z innych hurtowni.

Sell-out
i stany magazynowe

Integruje dane sprzedażowe wygenerowane przez sieci. Monitoruj poziom zatowarowania aptek. Poznaj poziom sprzedaży bezpośrednio do klientów końcowych.

liczba zintegrowanych
punktów

średni czas transferu
jednego dokumentu

użytkowników korzystających
ze zintegrowanych danych

Spoivo

Oferuje pełną digitalizację procesów przekazywania i udostępniania danych przy użyciu najnowszych technologii chmurowych, gwarantując każdej stronie pełne bezpieczeństwo danych.

Emigo Data Source

Jesteśmy twórcami konektora Emigo Data Source, łącznika dającego możliwość dostępu do danych z wybranego źródła. Do końca 2019 Microsoft certyfikował, jedynie 27 zewnętrznych dostawców usług online (w tym m.in. Google, Facebook, Adobe), oferujących konektory do Power BI Desktop – w tym właśnie Emigo Data Source.

Microsoft Azure

Platforma jest wspierana przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej. Korzysta również z Azure Active Directory (AAD). To właśnie z tożsamości użytkownika w AAD wynikają przydzielone mu uprawnienia. Uzyskuje on więc dostęp tylko do tych danych, które są dla niego przeznaczone.

ISO IEC/27001 

Wdrożony przez nas system zarządzania bezpieczeństwem informacji jest zgodny z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2013 w zakresie „Świadczenie usług z zakresu technologii informatycznych w modelu Software as a Service.” Jest to jeden z najszerzej rozpoznawalnych, akceptowanych międzynarodowo niezależnych standardów bezpieczeństwa. Potwierdza on naszą dojrzałość i świadomość, jak ważna jest ochrona informacji, które posiadamy i które przetwarzamy.

Umów się
na prezentację

Anita Wojtanowska

systems integration manager  Zgadzam się na kontakt na mój adres e-mail w celu przedstawiania ofert i realizacji kampanii promocyjnych Sagra Technology Spółka z o.o.*

  Zgadzam się na kontakt telefoniczny w celu przedstawiania ofert i realizacji kampanii promocyjnych Sagra Technology Spółka z o.o.* Wymagane*

  NASZ ADRES

  Sagra Technology Sp. z o.o.
  ul. Cyfrowa 4
  71-441 Szczecin

  NIP: 852-060-49-61
  Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
  Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1738

  KONTAKT

  +48 91 4858150
  +48 91 4858150 w. 40